psrs logo 80pxPlaninarske organizacije i planinari koji žele da se školuju za markaciste, planinare koji mogu izrađivati i markirati planinarske staze u Republici Srpskoj, mogu se prijaviti na E-mail Saveza radi pohađanja kursa u periodu od 28.09. do 29.09. 2013.godine (vikend).

Kurs počinje u subotu u 9.00 časova, a zavšava u nedjelju u 17 časova u planinarskom domu PED Majevica  (više o planinarskom domu na : http://pedmajevica.weebly.com/ )

Kotizacija za kurs je 25 KM po učesniku i ona obuhvata:
- dva kuhana obroka (ručka) i dva suha obroka (doručak i večera)
- noćenje u domu i
- obuku (instruktori i materijal za praktičnu nastavu).

Polaznici su se dužni prijaviti na E-mail Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. do 25.09.2013.godine. Broj mjesta je ograničen na 20 i vodeći računa o tome potvrdićemo vašu prijavu uzimajući u obzir i broj prijavljenih iz svakog društva.

Instruktori su Milorad Jovanović, Marko Sarić i Igor Đukić.
Kotizacija se uplaćuje na žiro račun Saveza po isteku roka prijava.
Potrebno je ponijeti adekvatnu planinarsku opremu, obuću i odjeću te svesku i olovku za bilješke i geometrijski pribor.

Obavezno ponijeti i planinarsku knjižicu.

Za više informacija možete pozvati Igora Đukića na tel. 063 995 770.