psrs logo 80pxProkletije, Komovi, Skadar, Bar, Rumija i Ostrog

U periodu od 23. avgusta do 1. septembra PSRS organizuje planinarsku akciju van granica R.Srpske. Ovaj put Savez je odlučio da to bude na crnogorskim planinama, sa izletom u Albaniju.

Tačna cijena će biti saopštena kad dobijemo prijave i organizujemo prevoz. Orjentaciono : 150 KM (cijena zavisi od broja prijavljenih +- 20%). U cijenu ulaze svi troškovi noćenja u kampovima, prevoza , osiguranja i vodiča (uključujući i Skadar).

Vođa puta je Žarko Krsmanović, Vođa uspona je Milorad Jovanović

Prijave primamo do 05.08.2013. Nakon 3 dana ćemo obavjestiti učesnike o terminu i iznosu uplate.

Potrebno je da prijave sadrže: imena, mobilne, mail adrese, jmbg, broj biometriskog pasoša.

Sve informacije na 063 995 770.

Plan akcije u PDF-u možete preuzeti ovdje.

Лига РС у планинарској орјентацији 2018.