7. Međunarodni sajam sporta se održao ovog vikenda u periodu od 23. do 25. novembra na Beogradskom sajmu u Hali 1 a u organizaciji Sportskog saveza Srbije i Ministarstva omladine i sporta.

pss 0
Planinarskom savezu Srbije je ove godine dodeljen štand i prostor za postavljanje veštačke stene na kojoj su demonstrirane planinarske discipline draj tuling, alpinizam, sportsko penjanje i speleologija kao i prostor za dodelu priznanja našim sportistima za postignute rezultate.
pss 2
Kao i što su oni nama , tako smo i mi njima došli u posjet. Tom prilikom su naši predsjednici saveza dogovorili buduće vidove saradnje naša dva saveza , kao i trilateralni sastanak Srbije, Crne Gore i Republike Srpske na planinarskom nivou, tokom decembra ove godine.